Pomysł na sylwester 2021/2022

Pomysł na sylwester 2021/2022

Taniec, szampan, fajerwerki, muzyka i szalona zabawa przez całą noc – Sylwester!

Większości z nas kojarzy się to z Sylwestrem, podczas którego żegnamy stary rok i witamy nowy.

Ale czy zawsze zastanawialiśmy się, jak spędzić Sylwestra, żeby nie wyglądał jak doroczne spotkanie, którego gospodarzem jest teściowa?

To jedyny dzień w roku, w czekamy 12 miesięcy. Większość z nas planuje wcześniej, nawet rok wcześniej np. do hotelu nad morzem all inclusive. Najczęściej wyszukiwane plany to rezerwacje pokoi w dużych miastach, hotele nad morzem, koncerty i duże pokazy sztucznych ogni. Powszechnie wiadomo, że ci, którzy rozpoczęli planowanie sylwestra już sześć miesięcy temu, mogą otrzymać więcej opcji kursów i niższe ceny niż ci, którzy dobrowolnie decydują się spędzić tydzień przed sylwestrem zamiast w domu.

W tym roku daj się ponieść i znajdź zajęcie które będzie odmianą dla ciebie i twojej rodziny.      

  1. Wyrusz w góry -Jeśli jesteś w pobliżu, idź na górę. Ponieważ w tym roku w Sylwestra nie ma dużo śniegu, hotele, ośrodki wypoczynkowe i hotele są puste na zboczach. Aby zachęcić turystów, można skorzystać z noclegu w cenie obowiązującej poza sezonem.
  2. Sylwester w kinie -Czy twoją bajką nie są dyskoteki? Kino – Wiele kin organizuje nocne maratony, bo kto powiedział, że w Nowy Rok nie można iść do kina!
  3. Sylwester nad morzem – Góry już są, to może nad morzem Sylwester? Wiele hoteli i restauracji przy plaży reklamuje się, organizuje imprezy lub koncerty na dużą skalę. Świeże powietrze i spokojne spacery mają swój klimat. Duża grupa przyjaciół, szampan, fajerwerki na morzu, na plaży-Sylwester nad morzem to niesamowite przeżycie.
  4. Weekend w spa Sylwester – to świetna okazja do spędzenia czasu z najbliższymi. W takim przypadku warto spędzić weekend w SPA. Ciężko pracujesz przez cały rok, więc w końcu chcesz po prostu zrelaksować się w jacuzzi z lampką szampana w dłoni! Dodatkowo istnieje zazwyczaj nieograniczony dostęp do strefy fitness, w tym standardowo basen, sauny i jacuzzi.
  5. Sylwester w parku wodnym – Kiedy mówimy o spa i wellness, czy może to być najpopularniejszy basen? Sylwester w aquaparku jest bardzo interesujący dla każdego – niezależnie od tego, czy są to osoby starsze, czy młode, z rodziną i dziećmi, grupą przyjaciół, parami, a nawet singlami. O dwunastej wszyscy zanurzeni w odkrytym basenie będą cieszyć się pokazem sztucznych ogni!
  6. Sylwester za granicą –  Jeśli nie lubisz zimy, wybierz się w sylwestra do ciepłego kraju. Wiele biur podróży oferuje wycieczki do słonecznych miejsc na Morzu Śródziemnym, ale oferują również wycieczki na piękne tropikalne wyspy. Dominują tu hotele all inclusive – to bardzo wygodne rozwiązanie bez obaw o pieniądze, bo wszystkie opłaty zapłaciliśmy z góry, więc jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pozostaje jednak pytanie – a co jeśli mamy dzieci? Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie niani lub zaproszenie do pomocy dziadków. A co, jeśli nie mamy z kim zostawić naszych pociech lub po prostu chcemy spędzić z nimi Sylwestra? Jeśli zdecydujesz się wyjechać w góry, nad morze lub za granicę, to poszukiwanie hotelu przyjaznego rodzinom to dobry wybór. Kiedy szalałyśmy w sali balowej, w innym pokoju, nasze dzieci bawiły się pod okiem animatora. Dodatkowo przez cały pobyt na dzieci czekają animacje, gry i konkursy. Będą to miłe wspomnienia dla dzieci.

Do powitania w 2022 roku zostało jeszcze dużo czasu, ale warto pomyśleć o ostatecznym wyborze najlepszej drogi na Sylwestra!