Wakacje w Polsce…

Wakacje w Polsce…

Nie musisz podróżować godzinami do innego kraju, męczyć się w samolocie lub cierpieć z powodu bolących nóg po straszliwie długiej podróży. Chcesz spędzić wakacje All Inclusive w pięknym miejscu? W Polsce jest takich mnóstwo, przekonaj się sam, nie pożałujesz! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli masz ochotę aktywnie spędzić czas, wspinając się po górach, jeżdżąc na nartach, zapraszamy do Zakopanego, nazywanego często stolicą polskich gór. Przejdź przez Krupówki i spróbuj oscypka z żurawiną, poczuj góralski klimat. Szlakiem niebieskim wespnij się na symbol miasta- Wielki Giewont. Następnie wygrzej się w strefie wellness. Zatrzymaj się na dłuższą chwilę i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Nie możemy zapomnieć o wybraniu się nad Morsie Oko, którego obraz z pewnością pozostanie w pamięci.

Polska słynie również z pięknych jezior, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania na wypoczynek idealny! Jeśli należysz do osób, dla których lato nie ma sensu bez ogniska nad brzegiem jeziora, bez łowienia małż za dnia i raków nocą…postaw na resort w Warmii i Mazury!  Wybierz się na wakacje all inclusive polska nad Jezioro Czyste, zwane również Jasnym, położonym na terenie Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego. Wyróżnia je najbardziej przejrzysta woda na Mazurach. Widoki są absolutnie obłędne – lazurowa woda, dzika przyroda, z dala od cywilizacji.

Na koniec wisienka na torcie, coś dla miłośników sportów wodnych czy smażingu na plaży… wczasy nad morzem. Można wybrać się nad Morze Bałtyckie, nad którym Polska położona jest w północnej części. Jakie atrakcje oferuje polskie morze? Jest ich całe mnóstwo! Oddychaj czystym morskim powietrzem i wdychaj zdrowy jod! Odpocznij w spa nad morzem oraz skorzystaj z rehabilitacji nad morzem. Jeśli szukasz wakacyjnego kierunku, zapraszamy serdecznie do Jarosławca, który spełni oczekiwania starszych i młodszych! Hotele z aquaparkiem nad morzem bałtyckim z codziennymi animacjami dla dzieci i dorosłych, od Piana Party po ognisko z kiełbaskami i koncerty zespołów muzycznych, położony tylko 350 m od morza. Przejdź się deptakiem nadmorskiej miejscowości, rozkoszuj się smakiem gofra z bitą śmietaną i owocami, kup pamiątkę znad morza, odwiedź Latarnię Morską, Muzeum Bursztynu i Krainę Motyli…i wiele innych! Nad morzem nie można się nudzić!W roku 2012 Polska była 17. najchętniej odwiedzanym przez turystów krajem na świecie… wiesz już, dlaczego?

Dokąd Ty się wybierzesz? Nad morze, w góry czy nad jezioro? 🙂